Өңірлік комиссия отырысының қорытындысы бойынша бастапқы мәнінен жоғары алған қатысушылар тізімі

«Қазақстан Республикасының

Үздік мемлекеттік қызметшісі» Республикалық конкурсы


 ӨҢІРЛІК КОМИССИЯ ОТЫРЫСЫНЫҢ ҚОРЫТЫНДЫСЫ

БОЙЫНША БАСТАПҚЫ МӘНІНЕН ЖОҒАРЫ

АЛҒАН ҚАТЫСУШЫЛАР ТІЗІМІ

Республиканский конкурс

«Лучший государственный служащий Республики Казахстан»

 

СПИСОК КОНКУРСАНТОВ НАБРАВШИХ

ПОРОГОВОЕ ЗНАЧЕНИЕ ПО ИТОГАМ

ЗАСЕДАНИЯ РЕГИОНАЛЬНОЙ КОМИССИИ

Аты-жөні / ФИО

  1.  

АЙДАРБЕКОВ СЕРИК ОРАЗБЕКОВИЧ

  1.  

АЙЛАДЫР НҰРСЕЙІТ ЕСМҰРАТҰЛЫ

  1.  

АЛИЕВ РУСТЕМ МАМЫРХАНОВИЧ

  1.  

АЛИКУЛОВ ЕРБОЛ ШЫМКЕНТБАЕВИЧ

  1.  

БАҚТИЯРОВ ӘЛІБЕК ҒАБИТҰЛЫ

  1.  

БАЛМАНОВА АСЕЛЬ АМАНБЕКОВНА

  1.  

БЕЙСЕНБЕКОВ ЖАСҰЛАН АСАНҰЛЫ

  1.  

БИРБАЕВ БАУРЖАН ОРАЗНАЕВИЧ

  1.  

БИТНИЕВ ЕРЖАН КАДЫРОВИЧ

  1.  

ГИМРАНОВА НАЗГУЛЬ САЛИМБЕКОВНА

  1.  

ЕРКИБАЕВ АЛМАС КАНАТОВИЧ

  1.  

ЖАЛҒАС ЖАСҰЛАН БОЗҚҰЛАНҰЛЫ

  1.  

ЖОНИСОВА НУРГУЛЬ НУРГИСАЕВНА

  1.  

ЖҰМАБАЙ ЕРБОЛ КӨБЕЙСІНҰЛЫ

  1.  

ИКСАНОВА АЙГЕРИМ ТОЛЕУОВНА

  1.  

КЕСИКБАЕВА РАУШАН КАДЫРБЕРГЕНОВНА

  1.  

КОПЕЕВ МАХСАТ КАЙРАТОВИЧ

  1.  

КУКЕНОВА ЖАЗИРА ГАЛИЕВНА

  1.  

КУЛАТАЕВА КЛАРА КАШКЫНБАЕВНА

  1.  

ҚАЗЫБЕКОВ АҚЫЛБЕК ҚАЗЫБЕКҰЛЫ

  1.  

МАРКАСАРИН РУСТЕМ НАИЛЬЕВИЧ

  1.  

МЕНДАУЛЕТОВ АЛМАЗ ТУРСУНБАЕВИЧ

  1.  

МИЛЮК НАТАЛЬЯ КАЗИМИРОВНА

  1.  

МОГУНОВ АЛЕКСЕЙ ВИКТОРОВИЧ

  1.  

МУКАНОВ КУАНЫШ АСЫЛБЕКОВИЧ

  1.  

МУРСАЛИНА НАТАЛИЯ ЮРЬЕВНА

  1.  

МУХАМЕТҚАНОВА АЙЫМГҮЛ ЖАНАТХАНҚЫЗЫ

  1.  

МҰРАТОВ БУРХАН НҰРЛАНҰЛЫ

  1.  

МЫРЗАТАЙ ЕРЖАН ҚЫДЫРБАЙҰЛЫ

  1.  

НАЗАРОВ ДАУЛЕТ ЯКУБОВИЧ

  1.  

НАСИМУЛЛИН БИСЕНБЕК ДЖАМБУЛОВИЧ

  1.  

ОМАРОВА АЙЖАН ЖАНБЫРБАЕВНА

  1.  

ПЛЕТНЁВА ОКСАНА ОЛЕГОВНА

  1.  

САГИЕВА АЛИЯ ЖОЛДАСБЕКОВНА

  1.  

САДЫРОВА ГУЛЬМИРА ДЖАМАБАЕВНА

  1.  

САХТАГАНОВ ТАЛГАТ МЕЙИРБЕКОВИЧ

  1.  

СЕЙТКАН ДУЛАТ ЖЕНИСКАНУЛЫ

  1.  

СМАЙЛОВА МАКПАЛ СУЛЕЙМЕНОВНА

  1.  

ТОКЖАНОВ ДАМИР ЖАКЕНОВИЧ

  1.  

ТОСЕКБАЕВ КАНАТ ДУЙСЕНБАЕВИЧ

  1.  

ТУКИБАЕВ САКЕН ГАЛЫМОВИЧ

  1.  

ТУРЕЕВА ГУЛЬНАРА СОЦИАЛОВНА

  1.  

ТЮЛЮПОВ ЕРЛАН КУАНЫШЕВИЧ

  1.  

ФАЛЕЖИНСКАЯ ИРИНА ЮРЬЕВНА

  1.  

ШАГАТАЕВ ДАУРЕН КАЙРБЕКОВИЧ

  1.  

ШАКИРОВА АЛИЯ ИРБУЛАТОВНА

  1.  

ШЫНБОЛАТОВ МАУЛІМНИЯЗ ЖАНБОЛАТҰЛЫ

  1.  

ШЫРТАНОВА ЖАННА МАКСАТОВНА

 

МЕМЛЕКЕТТІК РӘМІЗДЕР
100 НАҚТЫ ҚАДАМ
ЕЛБАСЫ ЖОЛДАУЛАРЫ
ЗАҢНАМАЛАР
СҰРАҚТАР - ЖАУАПТАР

АЗАМАТТАРҒА